Lurkó UFC U14 – DANA Győrújfalu SE U14 6–3 (4–1)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Guba, Győrvári, Sánta – Gombos, Rajtosics (Nagy B., 61.) – Pék, Polgár Á., Pencz (Kiss Z., 61.) – Szalay. Szakmai vezető: Vargovics Zsolt.
Gólszerzők: Polgár Á. (2., 1–0; 36., 3–1; 38., 4–1; 75., 5–3), Szalay (4., 2–0), Kiss Z. (77., 6–3)

Álomszerűen kezdett a Lurkó UFC U14 (2010) – a 2. percben már előnybe kerültek a zöld-feketék. Egy nagyszerű egyéni alakítás végén Polgár Ádám talált be. A 4. percben Szalay Bendegúz felhőfejesével 2–0 volt ide. Kontrolláltuk a játékot, nagy fölényben futballoztunk. Az ellenfél egy kontrája gólt eredményezett. A középső zónában elvettük a vendégektől a labdát, az első félidő hajrában még kétszer betaláltunk, 4–1-gyel mehettünk szünetre.

A szenzációs első félidő idő gödörbe kerültünk. Több területe volt a győrieknek, nálunk nem volt meg a kellő elszántság, és tíz perccel a vége előtt egy gólra feljöttek. A hajrára megráztuk magunkat, két gólt szerezve lezártuk a mérkőzést.

Összességében az első félidőben minden, amit az öltözőben megbeszéltünk, az megvalósult. A II. félidőben kiengedtük a kezünkből a játék kontrollálást, ezért tudott ellenfelünk közelebb kerülni. Pozitív a hozzáállásunk – a fejlődésük során egy újabb lépcsőfok az, hogy 4–3 után megráztuk magunkat és magunk javára döntöttük el az eredményt

– nyilatkozta Vargovics Zsolt szakmai vezető.