Lurkó-Illés Akadémia U11 – ETO FC Győr U11 4–3 (1–0, 3–2)

Lurkó-Illés Akadémia U11, 1. sor: Hajba – Molnár B., Vincze, Mihók, Mudly, Bozzai, Lakatos. 2. sor: Hajba – Reiber, Rajtosics, Székely, Széplaki, Polgár, Sántha. Csereként még pályára lépett: Gombos, Pék. Edzők: Körhöcz György, Vargovics Zsolt.

Gólszerzők: Polgár 2, Mihók, Lakatos.

Három harmadot, játékrészenként 20 percet játszottak a csapatok. Annak ellenére, hogy szorosan alakult az eredményt, a szombathelyiek futballoztak jobban és megérdemelten nyertek.

Nagy dicséret illeti a játékosokat: mind egyénileg, mind csapatként. Ugyanis azokat a dolgokat, amiket kértünk, amiket gyakoroltunk az edzésen, döntő többségükben vissza is láttunk. Folyamatosan nyomás alá helyeztük az ellenfelünket, nem engedtük őket kibontakozni, jól akadályoztuk őket a saját térfelükön. Ezáltal sok labdát szereztünk, hibára késztettük őket, amikből gólokat tudtunk szerezni. A labdakihozatalunk a meccs második részében is jól működött, gyorsan játszottuk át azt, formás támadásokat építettünk, így elégedettek lehettünk a látottakkal

– nyilatkozott a meccs után Vargovics Zsolt, vezetőedző.

Lurkó U10 – ETO FC Győr U10 1-12

Lurkó U10.: Laczi – Molnár B., Lajos, Hányi, Kiss B., Lengyel, Bangó. Cserék: Poszavecz, Anderkó, Horváth B., Szabó F., Németh N., Horváth D., Dala. Vezetőedző: Varga Roland.

Gólszerző: Lajos

Hasonlóan az egy évvel idősebbekhez, az U10-es korosztály is 3x20 percet játszott. A mieink szerezték meg a vezetést, ám ezek után már csak vendéggólt láthattunk.

Egy szögletet követő fejesgóllal 1–0-ra még mi vezettünk, ám ezek után kiütközött a minőségi és gyorsasági különbség az ellenfél javára. Kiderült: ők már sokadik alkalommal játszottak 6+1-es felállásban, míg nekünk ez volt az első alkalom. A célom az volt, hogy mindenkit láthassak, így lehetőséget kapott a teljes keret. Van hova fejlődni, látjuk, hogy mit kell elérnünk, ezen fogunk dolgozni

– mondta a találkozót követően Varga Roland, vezetőedző.