Lurkó UFC U14 – Pápai ELC U14 2–0 (1–0)
Lurkó UFC U14: Pfender – Tancsics (Csupor, 60.), Lajos, Házi (Szabó K., 60.), Baldauf – Biró B., Vert (Soós-Nádor, 62.), Varga M. (Szabó B., 62.) – Szabó Máté (Kádár, 62.), Berzlánovich (Grádvohl, 41.), Szakasics (Szemán, 62.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Szakasics (34., 1–0), Varga M. (51., 2–0)

Hamar nekiugrott ellenfelének a Lurkó, ám hiába dolgozott ki helyzeteket a Berning-csapat, azok mind kimaradtak. A mezőnyfölény megmaradt, majd az első félidő legvégére góllá érett: egy remek kiugratást láthattunk, Biró Botond passzával Szakasics Péter lépett be területre, a két középső védő között kapura tört, és szépen ellőtte a labdát a kapus mellett, 1–0. Fordulás után is maradt a hazai fölény. Az 51. percben Szabó Máté gyönyörű egyéni villanása után jobbról jól húzott befelé, lövését csak kiütni tudta a vendégkapus, amit Varga Mátyás közelről a kapuba passzolt, 2–0. A Lurkó magabiztosan őrizte előnyét, helyzeteket nem engedélyeztünk a vendégeknek. A győzelemmel biztossá vált, hogy az ötödik helynél hátrébb nem végezhetnek a mieink.

Jól kezdtük a mérkőzést: az első negyedórában négy 100%-os ziccert is kialakítottunk, de sajnos el is hibáztuk ezeket. A kezünkben volt az irányítás, mi kezdeményeztünk, de volt bennünk pontatlanság, főleg a támadójátékunkban. Nem voltunk élesek. Pozitív, hogy előnnyel tudtunk menni szünetre. A mi akaratunk érvényesült, egy-egy helyzete volt csak félidőnként a Pápának. A második játékrészben is mi játszottunk fölényben, kontrolláltuk a meccset, hátul abszolút koncentráltak voltunk. A cserék tudtak pluszt adni a játékba, lendületet adtak – dicséret illeti őket is. Azonban elmondom, hogy tudunk mi ennél támadóbb szellemben játszani, de nem lehet minden mérkőzésen tökéletesen focizni ebben a korban. Mindent megtettünk a győzelemért, nem kaptunk gólt, és itthon tartottuk a három pontot. Gratulálok a csapatomnak – fontos siker volt ez a jövő heti, Gyirmót elleni rangadó előtt

– mondta Berning Adrián a meccset követően.