Biegner Dániel és Lengyel Miklós csapata első alkalommal játszott ún. Bozsik-szabályok szerinti játéktéren. Az összesen 75 percet felölelő mérkőzésen mindenki lehetőséget kapott, a játék pedig egyértelműen szolgálta a gyerekek fejlődését. Az U9-es korosztály az alábbi kerettel szerepelt: Németh Levente, Verbovszky Balázs, Varga Vince, Rajtosics Marcell, Német Ádám, Vecsera Péter, Szovák Noel, Novák Bence, Jáger Noel, Horváth Csongor, Rétközi Ádám, Pető-Takács Botond, Török Balázs, Fazekas Bruno, Hányi Bálint, Sóvári Dávid, Novák Barnabás, Pető-Bagics Barna, Wilcsek Roland.

Nagyon szép létszámmal vettünk részt a Barca Academy elleni találkozón. Mindenki, aki jár edzésre, lehetőséget kapott ma. Először játszottunk hét a hét ellen 35x55 méteres pályán. Edzéskörülmények között eddig csak egyszer készülhettünk így, viszont az öt az öt elleni játékról tanultakat alkalmazhattuk. 3x25 percet fociztunk: az első harmad eléggé gyengére sikeredett játékban, ami bántott, hogy egy kicsit hozzáállásban is. Aztán ezekhez képest hatalmas javulást tapasztaltunk a második és harmadik harmadban: a gyerekek egyénileg és csapatban is megmutatták, mire is képesek! Nagyon jó focit kerekedett ki ebből a mi résztünkről, és nem csak helyenként, hanem több alkalommal és hosszabb időre is. Mivel ma egy nagyon jó ellenféllel találtuk magunkat szemben, kiváló értékmérő volt ez a meccs – ez szolgálja a gyerekek fejlődését, mindenki megmutathatta hol is tart jelenleg, és miben kell fejlődnie az edzéseken

– mondta Biegner Dániel a találkozót követően.