Pápai ELC U15 – Lurkó UFC U15 12–1 (8–0)
Lurkó UFC U15.:
Szanyi – Mikics, Belső, Várnai, Vajda – Fábián (Kádár, 22.), Mesics-Leiner, Horváth B. – Verebélyi (Dénes, 41.), Hajba, Zimits. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Szanyi (63., 10–1)

Az U15-ös Regionális Bajnokság november 20-i játéknapjáról bepótolt mérkőzésen szűk tíz perc alatt kétgólos előnyt épített ki a PELC, majd a félidő közepén öt perc leforgása alatt újabb három találattal jelezték, hogy nagyon komolyan veszik a meccset. A második félidőben a kapuból centerposztra kerülő Szanyi Zsombor találatával sikerült szépíteni, de a nagyarányú vereséget nem tudta elkerülni a társaság.

Hamar gólt kaptunk, negyedóra alatt pedig eldőlt, hogy mi lesz a szerepünk a mai meccsen. Hatalmas fizikális fölényben voltak a hazaiak, akik magasan, erősek – ez pedig még mentális különbséggel is együtt járt. Gyorsak voltak a támadóik, sok helyzetet alakítottak ki. Egy-két kivételtől eltekintve akaratgyengék voltunk, nyomás alatt nem tudtunk kibontakozni. Halvérűek voltunk, hamar cserélnem is kellett, de csak egy kicsit változott a játék, sajnos csak szépítőtalálatot értünk el. Bemutatkozott Kádár Kevin – biztatom, hogy lesz ennél jobb is. Szerdára igyekszünk a sorait rendezni

– nyilatkozta Nagy Krisztián a találkozót követően.

Pápai ELC U14 – Lurkó UFC U14 1–6 (1–2)
Lurkó UFC U14.:
Varga B. – Tancsics (Soós-Nádor, 55.), Kiss L., Lajos, Baldauf – Varga M., Biró B. (Szemán, 48.), Szakasics – Grádvohl P. (Haág, 52.), Szabó Máté (Szabó B., 55.), Berzlánovich. Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (20., 1–1; 79., 1–6), Szakasics (37., 1–2; 48., 1–3; 66., 1–4), Baldauf (71., 1–5)

A 13. fordulóból elhalasztott találkozón tíz perc után hátrányba került a bajnokságot egyébként a múlt héten nyolcgólos győzelemmel nyitó Lurkó U14 (2007) – ez a bekapott találat pedig felzárta a társaságot. A félidő közepén sikerült egyenlíteni, majd a hajrában már az előny is nálunk volt. Fordulás után hamar kettőre nőtt a különbség, az utolsó negyedórában pedig a fáradó hazaiak ellen újabb három találatot szereztek a fiúk, így magabiztosan nyerték meg a pápai mérkőzést.

A három pont begyűjtésével immáron a negyedik helyen áll a csapat az U14-es Regionális Bajnokságban.

Néhány játékosomnál nem éreztem a meccs első felében azt a tüzet és élességet, amihez korábban hozzászoktam. Rosszul kezdtük a meccset: arra számítottunk, hogy visszazár a Pápa, és kontrákkal operálnak – ám ehelyett már a mi térfelünkön labdát próbáltak szerezni. Meglepődtünk, és erre ráment az első negyedóra: egy pontatlanság miatt gólt is tudtak szerezni. Ennek ellenére nálunk volt többet a labda, próbáltunk futballozni, és egy szépen felépített támadásból egyenlítettünk. Egy bal oldali szabadrúgás után már a szünet előtt nálunk előny. Az öltözőben elmondtam: több mozgás kell, nagyobb koncentráció és kreativitás. Mivel ők agresszívek voltak, nekünk is fel kellett venni a kesztyűt a párharcokban. Kértem, hogy próbáljuk meg a saját játékunkat játszani, de legalább törekedjünk rá. Ez hatott, és a második félidőben szép akciókat vezetve több gólt is szereztünk és megérdemelten nyertünk. Nagyon örültem annak, hogy egy-két játékos a hátára vette a többieket, és ezzel mentalitásban és alázatban, illetve szorgalomban átbillentette a javunkra a mérkőzést. Két hét múlva jobb játékot várok a fiúktól Ménfőcsanakon

– mondta a mérkőzést követően Berning Adrián.