Andráshida U19 – Lurkó UFC U19 1–0 (0–0)
Lurkó UFC U19: Kovács D. (Kiss B., 83.) – Balikó, Kiss L., Janzsó, Nemes (Závecz, 57.) – Séfer – Járfás, Pusztai, Séllei, Kárász – Bakos. Edző: Janzsó László.

A vasárnapi 3–3 után ezúttal nem volt hullámvasút a találkozó, végig egyenrangú partnerként játszott a két csapat – talán illet volna ehhez a nemes küzdelemhez felnőnie a játékvezetői hármasnak is, ugyanis még a hazai kispad is meg volt lepődve néhány döntésen. Előttünk adódott több gólszerzési lehetőség – a meg nem adott gólokat nem is említve – de ezen a napon nem jött össze az „igazi” gól. A találkozót egy találat döntötte el, ezt a hazaiak szerezték a 73. percben.

A meccs szomorú krónikájához tartozik, hogy Nemes Adriánt sérülés miatt kellett lecserélni.

Igazságtalanul nagy létszámfölényben voltak a hazaiak, 14-en játszottak a 11 ellen. Ilyenkor örülök, hogy nincsen negyedik játékvezető. Kétszer rúgott kapura ellenfelünk, sajnos ebből az egyik bement