A Varga Roland és Balogh Bence vezette U10-es korosztályunk szűkös kerettel fogadta a Komárom megyei régióválogatottat. A 60 perces futball első felében inkább a vendégek, míg ezek után már a mieink domináltak. A találkozó kiváló gyakorlásnak bizonyult: egyrészt voltak időszakok, amikor megmutatták a Lurkósok, hogy mire is képesek, másrészt kiderült az is, milyen területeken kell a továbbiakban fejlődniük. A Lurkót az alábbi keret képviselte: Laczi Milán, Kiss Benedek, Hányi Bálint, Németh Noel, Poszavecz Lénárd, Lajos Patrik, Anderkó Zalán, Bangó Benedek, Novák Bence, Németh Levente.

Nagyon kevés gyerekkel indultunk neki a mérkőzésnek. Az amúgy is létszámgondokkal küzdő korosztályból heten voltak távol betegség, sérülés vagy egyéb családi ok miatt, így az U9-es korosztályból két játékossal egészültünk ki. 3X20 perces mérkőzéseket játszottunk. Az első harmadban nagyon bátortalanul kezdtek a fiúk, kevés volt a labda nélküli mozgás, nem úgy sikerült a labdakihozatal, ahogy szerettük volna. A második harmadban már feljavult a teljesítmény, felvették a kesztyűt a mieink a fizikálisan jó erőkből álló vendégekkel szemben. Egyre bátrabbak lettünk, és kezdtük jól felépíteni a támadásokat. A harmadik játékrészben pedig már sikerült az ellenfelet beszorítani és dominálni, helyzeteket kidolgozni. Ismét több, mint 40 perc kellett ahhoz, hogy alkalmazkodjunk a körülményekhez, az ellenfélhez. Gondolkodásban, labda nélküli mozgásban, érzek főként lemaradást. Ezekben mielőbb fejlődni kell: gyakoroljuk, folyamatosan dolgozunk rajta