Lurkó UFC U12 – Balatonalmádi SE U12 3–1 (0–1, 1–0, 1–0, 1–0)
Lurkó UFC U12:
Torma Levente – Hani Benett, Pető-Takács Botond, Verbovszki Balázs – Rozmán Áron, Horváth Csongor – Németh Zétény, Rétközi Ádám, Fülöp Richárd. Cserék: Pomper Márton, Gécsek Benett. Vezetőedző: Balogh Bence.
Gólszerzők: Gécsek Benett (31., 1–1), Rétközi Ádám (53., 2–1; 78., 3–1)

A hétvégén ismét egy Balaton-parti csapattal találtuk szemben magunkat. A mérkőzést ismét álmosan kezdtük, a vendégek léptek fel kezdeményezőbben. A 4. percben már meg is szerezték a vezetést. A meccs képe ebben a negyedben nem változott, mezőnyben továbbra is az almádiak domináltak, kapunkra azonban nagyobb veszélyt nem jelentettek. A második játékrészre felébredtünk, megérkeztünk a mérkőzésre és egyre bátrabban fociztunk. A negyed közepén egy szép támadás után Gécsek Benett jól eltalált lövésével sikerült egyenlíteni. A harmadik felvonásban egy szép kiugratás után Rétközi Ádám talált be, és átvettük a vezetést! Az utolsó percekben a félpályától induló szóló góllal biztosította be Rétközi Ádám a győzelmet, 3–1 lett a végeredmény.

Ami a mérkőzés képét illeti, a vendégek igyekeztek kombinatívabb futballal előrukkolni, ügyesen próbálták a játékot felépíteni és dominálni. Szerencsére nagyon egységesen működött együtt a csapat védekezésben és rendkívül jól sikerültek az átmenetek védekezésből támadásba. Ma ez jelentette a különbséget. Hátrányból sikerült a mérkőzést a magunk javára fordítani, így megérte a mottónkat sulykolni