Lurkó UFC U16 – DAC U16 5–1 (3–0)
Lurkó UFC U16: Varga B. – Joó (Nyőgéri, 69.) Bódi, Ilnicki, Horváth D. – Révész (Paukovits, 84.), Kovács F. – Csóri (Mayer, 84.), Polgár B. (Répcei, 84.), Porkoláb (Karáth, 69.) – Végh (Kálócz, 58.). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Farkas (4., öngól, 1–0), Végh (41., 2–0), Polgár B. (44., 3–0), Révész (54., 4–0), Kálócz (69., 5–1)

Rangadót rendeztek Szombathelyen: a Illés Akadémia adott otthont a Lurkó UFC és a győri DAC U16-os (2008) csapatai összecsapásának. Amióta a zöld-feketék elhozták a DAC-tól a három pontot, azóta a kék-fehérek mind a négy meccsüket megnyerték, ezeken pedig 20 gólt rúgtak.

Most is betaláltak a meccs elején, igaz, a saját kapujukba – azaz egy öngóllal szereztük meg a vezetést. Az I. félidő hajrára remekül alakult a mi szempontunkból: előbb Végh Máté, majd Polgár Bálint iratkozott fel a góllövők közé, így 3–0-val mehettünk szünetre. Még tíz perc sem telt el a második játékrészből, amikor Révész Bence góljával már néggyel mentünk. Nem sokkal később szépítettek a győriek, ám a csereként beálló Kálócz Dávid révén erre is volt válaszunk, így 5–1-re nyertük meg a találkozót.

Két forduló van hátra a bajnokságban, hat pont a Lurkó UFC előnye, és +10-zel jobb a gólkülönbségünk is, mint a DAC-é. Kilenc ponttal gyűjtöttünk többet, mint a három hátralévő meccsel rendelkező csornaiak. Ha a Sárvár FC elleni hazai, illetve a Csornai SE elleni idegenbeli találkozón egy pontot szerzünk, biztosan a Felsőház élén zárunk!

Fontos rangadó előtt álltunk. A győriek bombaformában hozták a meccseiket és feljöttek ránk három pontra. Két kemény, jó fizikumú csapat állt egymással szemben, párharcokban nem volt hiány. Élvezetes, jó iramú, magas színvonalú találkozót játszottunk. Gyakran szép támadásokat, megmozdulásokat láthattak a kilátogató nézők. Gratulálok a csapatnak, a mai teljesítményünk meggyőző volt. Két mérkőzés van hátra, már a következő találkozóra kell fókuszálnunk