Lurkó UFC U15 – Budai FC U15 2–1 (0–1)
Lurkó UFC U15:
Pfender – Kiss L., Lajos, Házi, Baldauf – Biró B. (Szabó K.), Szakasics, Varga M. – Berzlánovich (Bertha, 72.), Csonka, Szemán (Grádvohl, 46.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Szakasics (76., 1–1), Grádvohl (80., 2–1)

A 13 pontos Budai FC érkezett a 14 pontos Lurkóhoz, azaz a középmezőny legelején egyenlő erők küzdelme volt várható. És így is történt. Jó iramú, helyenként jó színvonalú meccset láthattunk. A 19. percben nem álltunk fel a labdakihozatalra, amit észrevett az ellenfél, letámadott bennünket, és egy rossz bepassz után nem tudtunk felszabadítani, a támadó pedig lecsapott rá és gólt szerzett, 0–1. A mieink már az első félidőben egyenlíthettek volna, de a lehetőségek kimaradtak. A szünetet követően még inkább támadólag lépett fel a Lurkó, ám mindeközben figyelni kellett a Budai FC akcióira is. A mieink folyamatosan juttatták a labdát a támadószekcióba, és a hajrára ez a fölény szögletekben is megmutatkozott. Ebben a periódusban a mi akaratunk érvényesült, állóképességben is a vendégek fölé kerekedtünk. A 76. percben középre szálló szögletet Szakasics Péter bólintotta a kapuba, míg az utolsó percben a következő sarokrúgásnál ugyanő jól fedezte a labdát, Grádvohl Péter elé tette azt, aki higgadtan lőtte a jobb alsóba, 2–1. Annak ellenére, hogy a legvégén fordítottuk magunk javára a meccset, teljesen megérdemelten nyertünk.

Úgy érzem, hogy a mai napon valami csodásat alkottunk. Remek mérkőzésen vagyunk túl. Egy nagyon jó ellenféllel szemben tudtuk itthon tartani a három pontot. Teljesen megérdemelten nyertünk: több lehetőségünk, több helyzetünk volt. Az utolsó percig a győzelemre játszottunk: szerettük volna a múlt heti játékunkat kijavítani. Ezt minden szempontból teljesítettük. Játékban és mentálisan is javultunk – utóbbira fektettük a hangsúlyt Kálócz Zsolt kollégámmal, ami ezen a meccsen abszolút kifizetődött. Két pontrúgás után szereztünk gólt, lehet, hogy szerencsénk is volt, de szerencséje csak annak van, aki tesz és tett is érte. Jót tett a játékunknak, hogy félidőben változtattunk: kértem, hogy ne adjuk fel. Szakasics Pétert feltoltam a támadószekcióba, így még energikusabbakká váltunk elől, még több helyzetünk lett, és ez közrejátszott abban, hogy nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. Mérhetetlenül büszke vagyok a srácokra, és gratulálok a teljesítményükhöz

– értékelte a mérkőzést Berning Adrián vezetőedző.