Lurkó UFC U15 – Haladás VSE U15 3–0 (1–0)
Lurkó UFC U15:
Palatin – Vincze, Reiber, Guba, Győrvári – Dobovánszky (Nagy B., 70.), Gombos, Polgár Á. (Bozzai, 63.) – Szakács (Kiss Z., 70.), Szalay (Pék, 58.), Kraller (Pencz, 58.).
Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Szakács (19., 1–0; 53., 3–0), Polgár Á. (47., 2–0)

Sokáig jól védekeztek a zöld-fehérek és a kontráikban is benne volt a veszély. Helyzetbe kerültünk már 25 másodperc után is. A 13. percben Kraller Noel lövése a felső lécen csattant, nem sokkal később pedig csak centiket tévedett. Szakács Benedek is nagy helyzetbe került, de a kapus lábát találta el. Pontatlanok voltunk. Aztán a 19. percben egy szöglet utáni lepattanót Szakács Beni a léc alá vágta, 1–0! Megnyugodtunk a vezetés tudatában. Szalay Bendegúz a rövidre rúgott lövése a kapufa és a felső léc találkozásáról vágódott le. A szünet után növeltük előnyünket! Palatin Tamás kirúgása után Szakács Benedek passzából Polgár Ádám indult meg, kicselezett minden elé kerülő védőt és a kapust is, majd az üres kapuba gurított, 2–0. Szakács Benedek az 53. percben szépen lőtte ki a hosszú sarkot, 3–0. A mieink végre kapott gól nélkül győztek, amihez jó és helyenként érett játék is társult!

Az első perctől fogva kontrolláltuk a mérkőzést. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, akiket hibára akartunk kényszeríteni. A letámadások utáni labdaszerzésekből szerettünk volna helyzeteket kialakítani. Többet tettünk a győzelemért, megérdemelten gyűjtöttek be a három pontot! Ismét léptünk előre a fejlődés útján! A Főnix következik, komoly erőpróba lesz számunkra, ahol meg akarjuk mutatni, mire vagyunk képesek