Lurkó UFC U15 – LUA Baja U15 3–0 (2–0)
Lurkó UFC U15:
Pfender – Lajos (Tancsics, 62.), Kiss L., Házi, Baldauf (Rosta, 69.) – Szabó K. (Szabó D., 69.), Biró (Grádvohl, 41.), Szakascsi – Csonka, Berzlánovich, Szemán (Bertha, 62.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (31., 1–0), Szakasics (37., 2–0), Kiss L. (60., 3–0)

Még a Regionális U15-ös Kiemelt bajnokság ötödik fordulójából maradt el a Lurkó UFC–LUA Baja-mérkőzés, amit az őszi szünet második hétköznapján pótoltak a csaptok. A zöld-feketék uralták a találkozót, és ez fél óra elteltével góllá is érett. Egy szép támadás végén tudtunk a bajaiak mögé kerülni, Berzlánovich Máté kiugrott a labdával és azt a hosszú sarokba lőtte laposan, 1–0. Nem sokkal később kombinatív játékot mutatott a Lurkó-bal oldala, és a vendégek belső védője és a jobb oldali védő között gyorsult fel az akciónk, amikor is Szakasics Péter érkezett Berzlánovich centerezésére, és kettőre növelte az előnyünket. A harmadik gól a 60. percben születette meg, ekkor Berzlánovich szögletére az ötös hosszú sarkán érkező Kiss Levente érkezett, és nagyon jó ütemben fejelt a hálóba, kialakítva a 3–0-s végeredményt.

Már a múlt héten is említettem, hogy a Főnix-Gold elleni meccs kizökkenés volt az életünkben: már a Hali ellen is jól futballoztunk, dolgoztak rendesen a srácok. A mai győzelmünk teljes mértékben megérdemelt! A mérkőzés nagy részében nálunk volt a labda. Jól építettük a futballunkat, egy kis sebességet hiányoltam, de így is sok támadást vezettünk, bontani tudtunk tengelyben és szélességben is. Még januárban érkezett hozzánk két játékos: Szabó Kevin és Szemán János. A mai nap is lehetőséget kaptak, éltek is vele, ebből is látszik, mennyire fejlődik a társaság. Bárkit nyugodt szívvel be merek tenni a kezdőbe, és tudok a padon lévőkhöz is nyúlni – ugyanis mindenki csapattagként viselkedik, ez a mi nagy erősségünk. Nem vagyunk telhetetlenek, remek volt ma a hozzáállásunk, örülök, hogy pontrúgás után is betaláltunk, és annak is, hogy nem kaptunk gólt. Ezt a mérkőzést profin hoztuk le, gratulálok a srácoknak az itthon tartott három ponthoz

– mondta Berning Adrián a találkozó után.