Lurkó UFC U17 – Csornai SE U17 6–1 (2–0)
Lurkó UFC U17.: Bögöly (Kelemen, 66.) – Belső, Sáfár (Nagy Dávid, 66.), Neszlinger, Kopácsi – Varga M. (Kovács Á., 66.), Horváth B. – Nagy Dominik (Ágoston, 66.), Vér, Péter (Varga T., 71.) – Varga D. Edző: Seper Ákos.
Gólszerzők: Vér (28., 1–0; 81., 5–1), Varga D. (33., 2–0; 83., 6–1), Péter (51., 3–1; 62., 4–1)
Kiállítva: Varga D. (85.)

A találkozó elején a mieink ragadták magukhoz a kezdeményezést. Ez a fölény a félidő közepe után gólokban is megmutatkozott, így megnyugtató előnnyel mehettek rövid pihenőre a fiúk. A szünet után hamar szépített a Csorna, de ez inkább feltüzelte a Lurkót, és szép támadások után újabb gólokkal biztosították be a szombathelyiek a második győzelmüket.

Olyan dolgokat láttam, amit többször is szeretnék – ugyanis egy hozzánk hasonló képességű csapat ellen léptünk pályára. Ma azonban nekünk kijött a lépés. Koncentráltan, jól kezdtünk, kétgólos előnybe kerültünk. Az I. félidőben kifejezetten jól futballoztunk: csapatszinten is megfelelően muzsikáltunk és többen is átlag feletti teljesítményt nyújtottak. Szünet után kaptunk egy gólt, de nyugodtak maradtunk, csináltuk tovább azt, amit tudunk, és a meccs végére pedig kiszakadt az a bizonyos zsák. Az előrejátékunkkal maximálisan meg voltam elégedve, gratulálok a fiúknak a győzelemhez, és ugyanilyen munkára biztatom őket – hiszen így láthatják, milyen eredményes is tud ez lenni

– nyilatkozta a találkozót követően Seper Ákos.