MTE 1904 U14 – Lurkó UFC U14 2–6 (1–2)
Lurkó UFC U14.: Répcei – Tancsics (Házi, 41.), Kiss L., Lajos, Baldauf – Varga M., Szakasics, Biró B. (Szabó Márk, 70.) – Grádvohl (Haág, 41.), Berzlánovich (Soós-Nádor, 54.), Szabó Máté (Csupor, 54.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (13., 0–1; 40., 1–2; 43., 1–3), Haág (46., 1–4), Varga M. (48., 11-esből, 1–5), Szakasics (69., 2–6)

Az első negyedóra végén mindkét csapat betalált. A gólváltás követően a mieink irányították a játékot, de sokáig hiba csúszott az utolsó passzokba. Aztán a félidő legvégén csak megszületett az újabb Lurkó-találat, így előnnyel zártak az első játékrészt. Fordulás után nyolc perc alatt hármat vágtak a zöld-fehérek, ezzel a lényegi kérdések el is dőltek. Berning Adrián együttese négy forduló után 10 ponttal áll a regionális bajnokság észak-nyugati csoportjának második helyén.

Jól kezdtük a mérkőzést, gólt is tudtunk szerezni az elején, ám egy eladott labda után rendezetlen volt a védelmünk és ebből egyenlíteni tudott az ellenfél. Ebben a periódusban is többet volt nálunk a labda, sorra alakítottuk ki a helyzeteket. Kicsit kapkodtunk, nem járattuk eleget a labdát. Megnyugtatni, majd forgatni kellett volna a játékot nem az összes játékszituációban mélységi ziccerpasszal operálni. Aztán egy egyéni villanásból Berzlánovich gót szerzett a félidő legvégén, így 2–1-gyel mehettünk szünetre! A második félidő teljesen a miénk volt: koncentráltabban futballoztunk, és a kidolgozott helyzetekkel éltünk is. Gratulálok a csapatomnak az újabb győzelemhez

– mondta a találkozót követően Berning Adrián.