Pápai ELC U14 – Lurkó UFC U14 0–6 (0–2)
Lurkó UFC U14:
Filó (Limpár, 64.) – Barta (Wilcsek, 41.), Nagy V. B., Horváth N., Kiss B. – Zsarnay (Lakner B., 41.), Molnár Bálint, Mukics (Süle, 64.) – Jéri (Szabó Á., 41.), Vámosi, Horváth B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Mukics (25., 0–1; 47., 0–3), Molnár Bálint (32., 0–2), Wilcsek (55., 0–4), Vámosi (72., 0–5), Horváth N. (77., 0–6)

Sok parázs csatát látott már a Perutz Stadion: most is ennek tudatában érkeztünk Pápára, ahol a füves pálya élménye adatott meg nekünk.

Az első negyedóra alatt akár el is dönthettük volna a mérkőzést: kapufa, kapusbravúr, oldalháló, blokk, öt-hat gólszerzési lehetőségünk legalább volt. Ezek után kis lélegzetvételnyi szünethez jutottak a hazaiak. Mi pedig tíz perc elteltével találtunk újra magunkra találtunk. Ekkor Mukics Mátyás és Molnár Bálint góljai nyugtatták meg a csapatot. Előbbinél Nagy Vitéz Bendegúz szépen ívelte a középpálya és védő sor fölött Mukics Matyi elé, aki ziccer helyzetben nem hibázott. Molnár Bálint pedig egy sarokrúgás után a kipattanót bombázta a kapuba.

A második félidőre egy kicsit frissítettünk és változtatunk a felállásunkon és mihelyt ráéreztek a srácok, beindult a gólgyártás. Előbb egy lekészítés után Mukics Matyi talált be, majd Wilcsek Roland ívelt a kapuba, 0–4. Az ötödik gólunknál Lakner Benett kiugratása után szépen passzolt a mellette érkező Vámosi Márton elé, aki a kapu jobb sarkába passzolt. Külön öröm, hogy ismét sikerült szöglet után találatot szereznünk: Horváth Noel fejesével zártuk a mérkőzést, 6–0-ra győztünk.

Az egész mérkőzést irányítva, megérdemeltem hoztuk el a három pontot a sportszerűen küzdő hazaiakkal szemben, akiknek ezúton is további sok sikert kívánunk! Ha egy kicsit jobban figyelünk a helyzetkihasználásra nagyobb különbségű győzelmet arathattunk volna. Minden játékos tett hozzá valamit a mai győzelemhez, Limpár Dávid személyében pedig újoncot is avathattunk