Nebuló-KSE U16 – Lurkó UFC U16 1–4 (1–2)
Lurkó UFC U16:
Nagy D. – Kevy (Molnár M., 66.), Hajba, Várnai, Szabó B. (Dénes, 80.) – Tóth D. –Verebélyi (Kacsó, 66.), Földes (Szanyi R., 80.), Mesics-Leiner, Szanyi Zs. – Szár. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Kevy (20., 1–1), Mesics-Leiner (30., 1–2; 84., 1–4), Szár (56., 1–3)

A Regionális U16-os bajnokság Alap-csoportjának észak-nyugati szekciójában a 10. fordulót rendezték meg október utolsó hétvégéjén. A Lurkó Kapuvárra látogatott, ahol a hónap eleje óta nyeretlen Nebuló vendégeként léptek pályára. Az őszi „odavágón” 8–1-re nyertek a zöld-feketék, és a tabella alapján is úgy tűnt, ma is mi leszünk az esélyesek. Ennek ellenére hamar a hazaiak jutottak előnyhöz, ám a mieink a saját játékukat bemutatva az első félóra végéig megfordították az eredményt. Előbb egy pontos mélységi indítást kapott Kevy Ferenc, aki megelőzte a védőjét és a kapus mellett a hálóba gurított, 1–1. Majd tíz perc múlva a bal szélen futott egy akciónk, a középre került labdát a kavarodásban Mesics-Leiner Félix találta meg a leggyorsabban, és a hálóba lőtt, 1–2. Jó meccs alakult ki, hiszen a hazaiak nem adták fel, ám a második félidőben is vendégfölényt és újabb két gólt láthattunk, így a Lurkó 4–1-re győzött. Az 56. percben Szár Gábor egyéni akciója végén bátran tört be, és nagy gólt lőtt, a hajrában pedig Mesics-Leiner Félix kapott labdát egy bedobás után, és szépen lőtt a rövid sarokba, 1–4.

Jó pályán játszottunk ma, de az elején jobban feküdt nekik a terep, bátrabbak voltak, vezetéshez jutottak. Felpörögtünk mi is negyedóra után, átvettük a játék irányítását. Nagy Donát védett egy nagyot egygólos hazai előnynél, mi pedig nem sokkal később egyenlítettünk, majd a vezetést is megszereztük. Több hiányzónk is volt, ennek ellenére rendben volt a csapategység, biztattuk egymást. Akik megkapták a lehetőséget, jól éltek vele – de tulajdonképpen mindenki küzdött, hajtott, ment előre