SC Sopron U16 – Lurkó UFC U16 4–2 (2–2)
Lurkó UFC U16:
Tizedes (Rosta, 74.) – Szabó D., Biró B. (Haág, 53.), Baldauf, Kovács N. (Tancsics, 63.) – Szabó K., Kiss L., Vér (Bertha, 74.), Szabó M. M. – Berzlánovich (Ladányi, 74.), Menzhelieiev. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerző: Szabó D. (9., 0–1), Menzhelieiev (38., 1–2)

A gólváltásokról szólt az első játékrész. Szabó Donát a 9. percben 30 méterről célozta meg a kaput, és az valahogy utat talált a kapuba, 0–1. Hamar jött a válasz, egy védelmi hiba után egyenlítettek a hazaiak. Az első félidő hajrájára fordulva megint mi jutottunk előnyhöz: a soproniak belső védője bizonytalankodott, Mezhelieiev megtámadta, elvette tőle és higgadtan értékesítette a lehetőséget, 1–2. Ezzel még nem ért véget az első játékrész, ugyanis egy könnyű síppal befújt 11-essel egyenlítettek a piros-fehérek.

A második félidőben aztán egy leindítás után már a Sopronnál volt az előny, ami után volt bőven lehetőségünk az újabb Lurkó-gólra, ám a ziccereink kimaradtak, és volt, amikor a kapufa segítette ki a hazaiakat. A hajrára fordulva aztán ismét betaláltak a vendéglátóink, így végül 4–2-re győztek le bennünket.

Két hasonló képességű csapat találkozott. Ebből az ellenfelünk jött ki jobban. Bosszantó, mert kétszer is vezetést tudtunk szerezni. Sajnos, amíg ilyen egyéni hibákat vétünk, addig nehezen lehet a mérkőzéseket kontrollálni. Ők is ajándékoztak nekünk gólt. A helyzeteink megvoltak bőven, de ezekkel nem tudtunk élni. Ezen mindenféleképpen javítanunk kell! Sokkal jobban kell koncentrálnunk és fel kell vállalnunk a focit. Ennél játékban több van bennünk – mi nem fizikálisan, hanem a futballal tudunk kitűnni, erre kell törekednünk

– nyilatkozta Berning Adrián a találkozót követően.