Hévíz SK U14 – Lurkó UFC U14 2–1 (0–0)
Lurkó UFC U14: Pfender – Tancsics (Csupor, 60.), Kiss L. (Lajos, 49.), Házi, Baldauf – Biró B., Varga M., Szakasics – Kádár (Szemán, 41.), Szabó M., Grádvohl (Szabó B., 60.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerző: Szakasics (75., 1–1)

Lehetőségek sokasága maradt ki az U14-esek utolsó előtti regionális bajnoki találkozóján. A meccs első felében inkább a hazaiak előtt, aztán a második 20 percben előttünk adódtak ziccerek. Szünet után a Hévíz szerezte meg a vezetést, ám öt perccel a vége előtt egyenlítettünk. Egy kiugratás után az ellenfél rendezetlen védelmén jól találtuk meg a rést, a kapussal szemben jó megoldást választott Szakasics Péter. Sajnos hamar visszavette előnyét a fürdővárosi együttes, és végül 2–1-re megnyerték a meccset.

Nem kezdtük jól a mérkőzést: egyből helyzete, helyzetei voltak a hévízieknek, ezeket mi ajándékoztuk nekik. Hibát hibára halmoztunk, de ezt az időszakot megúsztuk. Aztán nekünk is voltak lehetőségeink, sőt ziccereink, de mind kimaradtak. Akár 3–3 is lehetett volna egy félidő után, de nem született gól. Csapatvédekezésünk nem működött. Nem voltunk koncentráltak, talán fáradtságot is véltem látni a fiúkon. Szünet után rendeztük a sorainkat, jobb teljesítményt nyújtottunk játékban. Inkább nálunk volt többet a labda, míg az ellenfél kihasználta fizikai adottságait. Hátrányban hajtottunk az egyenlítésért, ezt el is értük, ám egy újabb kapitális hibánkat az ellenfél kíméletlenül kihasznált. Nem érdemeltünk győzelmet, de szerintem a hazaiak sem, tipikus ikszes meccs volt. Úgy látom, nagyon sokat kell tanulnia a csapatnak is, és nekem is – a kevés pozitívumból táplálkozhatunk, míg a hibákat ki kell javítanunk. Nem prioritás az eredmény, a játékosok fejlődése a legfontosabb. Az utolsó hazai meccsen jó játékkal és megfelelő hozzáállással szeretnénk itthon tartani a három pontot

– foglalta össze a mérkőzésen látottakat Berning Adrián.