Az elsőtől az utolsó percig kiélezett meccset játszott az U17-es Regionális bajnokság Kiemelt szekciójának Nyugati csoportjában a Lurkó UFC – nem is csoda, hiszen az MTE mindig az élvonalhoz tartozik. Az első játékrészben volt több helyzet, a vendégek inkább kontrából veszélyeztettek – Varga Benedek több alkalommal is bravúrral hárított. Mi épített játékkal igyekeztünk eljutni az óvári kapuig: a 42. percben pedig meg is szereztük a vezetést! Porkoláb Patrik kicselezte az emberét, jobbról befelé húzott és 20 méterről úgy lőtt kapura, hogy az éppen a kapus előtt pattant le, becsapva a hálóőrt, 1–0.

Maradt bennünk gól a II. félidőre is, ráadásul ahogy telt az idő, egyre inkább jöttek előre a vendégek. Ezzel kinyíltak, a kontráinkba pedig mindig benne volt a veszély, ám ezek mindegyike kimaradt – Mayer Enzó Végh Máté passzából a felső lécet találta el.

A jó játék és a kiváló mentalitás ma három pontot ért, 1–0-ra legyőztük az MTE 1904 csapatát!

Úgy készültünk a múlt heti vereség után, hogy megtapasztaltuk: többet kell belerakni, mint akkor! Mindehhez komolyabb hozzáállásra van szükség ebben a bajnokságban. Látszik, hogy a srácok akarnak fejlődni és teszik a dolgukat! Szervezettek voltunk, letámadtuk a felpasszolt labdákat. Kifejezetten kombinatívok játszottunk. Egy góllal jobbak voltunk ma, úgy érzem, nagyon jó csapatot győztünk le, ugyanis teljesen rendben voltunk! Örülök, hogy mindenkit pályára tudtam küldeni bátran, hiszen tettek érte az edzéseken. Rangos csapatot győztünk le, boldog vagyok