Lurkó UFC U13 – Balatonalmádi SE U13 10–1 (1–0, 3–0, 3–1, 3–0)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Szabó Á., Nagy V. B., Zsarnay, Horváth D. – Süle, Mukics, Horváth B. - Kiss Be. Cserék: Horváth N., Barta N., Barta Á., Jéri, Lakner, Molnár B., Vámosi. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Horváth D. (2), Lakner (2), Vámosi (2), Jéri, Horváth B., Mukics, Kiss Be.,

A 22. fordulóban Balatonalmádi csapatát fogadtuk hazai pályán. A mérkőzés első tíz percében nem találtuk ritmusunkat, hibáinkból ellenfelünk veszélyesebb volt, végül a kapufa mentett meg minket a korai kapott góltól. Ez jó ébresztőnek bizonyult, harmadik helyzetünk góllá érett, Horváth Balázs és Horváth Dani kényszerítője után karcsú előnnyel mehettünk rövid pihenőre.

A második negyedtől abszolút feljavult játékunk, a hátra lévő időben dominálni tudtunk a játék minden elemében. Labdaszerzés után előbb Jéri lőtt gólt, majd Kiss Bendő passzából Lakner volt eredményes. A negyed vége előtt Nagy szerzett labdát, amit egyből Kissnek forgatott át, aki higgadt maradt a kapussal szemben, 4–0 a félidőben.

Harmadik negyedben Horváth Bazsi készített elő Vámosinak, 5–0. Egy indítást nem tudtunk megfelelően tisztázni, vendégeink szépítettek, ám erre még kétszer válaszoltunk rövid időn belül. Mukics labdaszerzése után ismét Vámosi volt eredményes, az i-re a pontot Kiss Bendő és Horváth Bazsi szabadrúgás-variációja tette fel, így a harmadik negyedben is három gólt szereztünk, 7–1.

Az utolsó negyedben megtartottuk addigi jó szokásunkat és ismételten tripláztunk. Horváth Dani szólója végén Lakner volt eredményes, majd előbbi egy magasabb indítást löbbölt át a kapus felett. Az utolsó gólunkat két perccel a lefújás előtt Mukics Matyi szerezte, aki végig jó teljesítményt nyújtott.

Az első 10-15 percben mutatott játékunk tökéletesen tükrözte a héten elvégzett edzésmunkát. Amint átkapcsoltak a fejek mérkőzés-üzemmódba, más lett a játék képe és megérdemelten arattak a srácok nagy különbségű győzelmet. Több jó teljesítmény is született, kifejezetten tetszett ma Szabó Ádi játéka, Mukics Matyi védelem előtti tevékenykedése, valamint Kiss Bendő, aki gólja mellett négy gólpasszt is kiosztott! Ezúton gratulálni szeretnék a duplázó játékosaimnak is