Lurkó UFC U14 – Győrszentiváni SE U14 10–1 (5–1)
Lurkó UFC U14:
Répcei – Gudui (Gartner, 41.), Somogyi-Rezner, Csóri, Andor – Polgár, Geller, Tompa – Varga B. (Lakner, 41.), Tóth A., Takács M. (Farkas B., 45.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Geller (1., 1–0; 10., 2–0; 61., 7–1; 78., 10–1), Tóth A. (26., 3–0; 36., 4–1; 40., 5–1), Polgár (48., 6–1), Farkas B. (63., 8–1), Tompa (75., 9–1)

Hamar kétgólos előnybe került a Lurkó U14 (2008): Geller Marcell egy jobb oldali tömörülésből jól szedte ki a labdát, és a hosszúba lőtt. A 10. percben egy újabb Geller-kiugrás következett, átlövésből rúgta második gólját. Takács-Andor összjáték után Tóth Attila lőtte meg a harmadik találatot. Egy rossz labdakihozatal után szépítettek a vendégek – a játék képe nem változott meg, de ez intő jel volt, hogy nem lehet mindent megtenni következmények nélkül. Tóth Attila gondoskodott arról, hogy ne legyen izgulnivalónk, kétszer is betalált az első félidő hajrájában. Fordulás után Polgár Bálint a léc alá lőtt, később pedig a csereként beálló Farkas Bendegúz is feliratkozott a góllövők közé. Egy Somogyi-Rezner–Geller–Farkas összejáték után Tompa Ádám lőtte a kilencediket: ez a gól mutatta meg igazán a csapatjátékunkat. Geller Marcell – ahogy az első, úgy az utolsó percben is – betalált, így végül a Lurkó 10–1-re győzött.

Egy több szempontból is rendkívül nehéz időszakon léptünk túl. A bajnokság azon szakaszában vagyunk, amikor két szerényebb képességű csapatot látunk vendégül. A meccset tekintve, az első perctől látható volt a két csapat közötti különbség. Türelmesek voltunk, járattuk a labdát, igaz, nálunk is volt sokkal többet. 2–0 után a céljainkat szereztük volna megvalósítani. Három 2009-es is volt a csapatban – nem csak mi szeretnénk tehát fejlődni, hanem a jövővel is foglalkozunk. Megnyugtató előnnyel mentünk szünetre – ekkor újabb 2009-eseket dobtam be, azaz ezen a meccsen meghatározó volt a fiatalok játéka. Látszott az igyekezet, tetszett a hozzáállás, de szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy ez egy kötelező győzelem volt. Voltak jó jeleneteink, de a cél az, hogy az 1-4. helyezettek ellen is ilyen mentalitással és helyenként ilyen játékkal rukkoljunk ki. Mindig a maximumra és a csapatjátékra kell törekednünk! Kijelentem: a 2009-esek teljes értékű játékosok, kell az a típusú konkurencia, amit ők jelentenek. Geller Marci és Tóth Attila teljesítménye átlag feletti volt ma, de ehhez kellett a csapattársak jó produktuma is. Nem fellegvárak építésére van szüksége bárkinek is, hanem taktikailag megfelelően és fegyelmezetten, akaratosan futballozni – ezt kell minden találkozóra átmenteni

– nyilatkozta Nagy Krisztián a mérkőzést követően.