Hévíz SK U15 – Lurkó UFC U15 3–2 (1–1)
Lurkó UFC U15: Kovács Á. – Joó (Belső, 38.), Vajda, Várnai, Kevy (Horváth B., 43.) – Dénes (Mesics-Leiner, 41.) – Verebélyi, Hajba, Zimits, Stampf – Tóth D. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Hajba (7., 0–1), Verebélyi (61., 2–2)

Nagy elánnal vetette bele magát a meccsbe a Lurkó UFC U15, és a mieink korán meg is szerezték a vezetést. Tóth Dávid pontos passza után Hajba Zoltán került helyzetbe, és remekül lőtt a bal felsőbe 0–1. A magához térő hazai csapat egy beadás után egyenlített, így iksszel mehettünk szünetre. Sajnos a fordulás után a fürdővárosiak megszerezték a vezetést, ám a mieink nem adták fel. A 61. percben Verebélyi Dominik a jobb szélen ment el, majd ahogy helyzetbe hozta magát, azonnal a hosszúba lőtt, 2–2. Ezek után a győzelemért hajtott a Lurkó, ám egy kósza hazai ellentámadás után a jobb szélről pontosan jött középre a labda, amit értékesítettek is a hazaiak. A döntetlen sokkal inkább megfelelt volna a játék képének, sőt, a győzelemtől sem állt messze a lelkesen küzdő Lurkó.

Úgy gondolom, ki-ki meccset játszottunk ma a középmezőnybe tartozó Hévízzel. Nagyon elszántak voltak a fiúk, győzni akartak, nem is tudom bántani őket. A 6. percben meg is szereztük a vezetést, de védekezésben határozatlanok voltunk, és egyenlített a Hévíz. Fordulás után már a hazaiaknál volt az előny, azonban most mi egyenlítettünk. Mentünk előre a győzelemért, sajnos hátul egy hibát kihasználtak a hazaiak. A döntetlen igazságosabb lett volna. Úgy érzem, ha ezzel a kerettel dolgozhattam volna – mint ahogy a héten – akkor teljesen másképpen alakulhatott volna a szezon számunkra

– értékelt a találkozót követően Nagy Krisztián.