Lurkó UFC U15 – Ménfőcsanak ESK U15 3–2 (1–1)
Lurkó UFC U15:
Kovács Á. – Dénes, Horváth B., Várnai, Kevy – Mesics-Leiner – Verebélyi (Szanyi, 53.), Hajba, Zimits, Stampf – Tóth D. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Tóth D. (7., 1–0; 56., 2–1), Hajba (74., 3–2)

Az U15-ös regionális bajnokság Észak-nyugati csoportjának utolsó fordulójában a Ménfőcsanak gárdáját látta vendégül Nagy Krisztián csapata. A 7. percben mi szereztük meg a vezetést: Stampf Ruben csent labdát a bal oldalon, pontosan passzolt Tóth Dávidhoz, aki a kimozduló kapus mellett a hálóba passzolt, 1–0. Még az első játékrészben egyenlített az ellenfél: a rendezetlen védekezésünket kihasználva tudtak gólt szerzeni. Szünet után egy kicsit mi voltunk kezdeményezőbbek, és ennek eredménye is lett. Az 56. percben Várnai Vince szabadrúgása után Tóth Dávid bólintott a hálóba, 2–1. Szűk tíz percen belül ismét egyenlített a Csanak, ám a 74. percben szerzett gólunkra már nem volt válaszuk: ekkor egy középpályás-labdaszerzés után Hajba Zoltán lépett ki ziccerben és nem hibázott, kialakítva a 3–2-es végeredményt.

A Lurkó UFC U15 (2006) győzelemmel búcsúzott a szezontól, így a 13. helyen zártuk a bajnokságot.

Ki-ki meccset játszottunk az előttünk lévő Ménfőcsanak ellen: a találkozó tétje az volt, hogy győzelem esetén helyet cserélhetünk velük. Ez motiváció volt számunkra, ezért érzelmi alapokra helyeztük a felkészítést, szerettük volna emlékezetessé tenni a találkozót, és a nehéz szezont győzelemmel zárni. Sok technikai, taktikai hibát vétettünk. Veszélyesek és gyorsak voltak a vendégek, így 1–1-gyel mentünk szünetre. Arra hívtam fel a figyelmet a rövid pihenő alatt, hogy a párharcokban kell erősebbnek lennünk – éreztem, hogy kemény az ellenfél, kértem, hogy álljunk bele ebbe a típusú játékba. Megint előnyt szereztünk, de nem a védekezésről szólt ez a meccs, újból egyenlített a Csanak. Az akarás azonban meghozta az eredményét: a legfontosabb szituációban Hajba Zoltán nem hibázott, a végén pedig lehoztuk a meccset hátul hiba nélkül, így nagyon örülök, hogy győzelemmel zártuk a szezont

– értékelte a találkozót Nagy Krisztián.

Iszonyatosan nehéz szezonon vagyunk túl, számomra legalábbis nagyon kemény volt. Sikerült összekovácsolódnunk a végére, ami a kohézióban mutatkozott meg. Mindenkinek köszönöm a szezonbeli munkáját, a rengeteg nehézség ellenére. Sok sikert azoknak, akik távoznak tőlünk és akik feljebb lépnek, sikeres pályafutást kívánok számukra. Ez a győzelem szebbé teszi az eltelt időszakot. Szezon közben bennünket kisegítő 2007-es játékosok és edzők támogatását köszönöm, az ő játékukhoz és fejlődésükhöz pedig külön is gratulálok

– összegezte a szezon tapasztalatait a Lurkós szakember.