Lurkó UFC U13 – Tarr Andráshida U13 8–1 (3–1)
Lurkó UFC U13: Gáspár – Széplaki, Gudui, Lakner, Kraller - Pencz, Tompa, Polgár – Gartner. Cserék: Juhász Z. – Molnár G., Andor, Takács D., Varga N., Farkas B., Sántha, Szalay, Gombos. Edző: Joó Bálint.
Gólszerzők: Polgár (11., 1–0; 15., 2–0), Molnár G. (28., 3–0), Pencz (50., 4–1), Gudui (56., 5–1), Gartner (57., 6–1), Farkas B. (64., 7–1), Andor (77., 8–1)

Az U13-as Regionális bajnokság 6. fordulójában, péntek este a Tarr Andráshida gárdáját fogadta Joó Bálint együttese. Rögtön a mérkőzés elején magához ragadta a kezdeményezést a Lurkó, az első perctől kezdve mezőnyfölényben játszottunk. Ennek megfelelően hamar, már az első 30 percben háromgólos előnyre tettünk szert. Ezt követően egy vendégkontra után sikerült szépíteniük a végig szimpatikus, futballozni próbáló, egyáltalán nem csak védekezésre berendezkedő andráshidaiaknak. Ám nem engedték ki a mérkőzést a kezük közül a hazaiak, és további, néhol szemre is tetszetős támadások végén újabb gólokat szerezve, magabiztosan tartották itthon a három pontot. A Lurkó győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben, helyenként tetszetős futballt bemutatva, megérdemelt győzelmet arattak a zöld-feketék.

Úgy hozta a sors, illetve a bő keretünknek köszönhetően a mai mérkőzésen két komplett sorral tudtunk kiállni. Külön kihangsúlyoztam a gyerekeknek, hogy abszolút nincs jelentősége annak, hogy ki kezd, mindkét sorunk percre pontosan ugyanannyi időt töltött a pályán. Kétféle felállási formát, illetve a meccs egyes szakaszaiban letámadást alkalmaztunk, ami jól működött. Az első 10-15 percben még kissé akadozott a játékunk, sok volt a pontatlanság, valamint az első félidőben a párharcokat sem vállaltuk fel kellőképpen. Erre hívtam fel elsősorban a csapat figyelmét a szünetben. A második játékrészben már jól, tetszetősen futballoztunk, sorozatban vezettük a támadásokat, szép gólokat szereztünk. Úgy gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, gratulálok a srácoknak