Király SE U17 – Lurkó UFC U17 1–2 (0–1)
Lurkó UFC U17:
Kiss B. – Vajda, Kovács Á., Neszlinger, Prógli – Varga M., Lang, Hajba (Szabó B., 46.), Makkos – Holtay (Nagy D., 20.), Fábián (Gyulai, 71.). Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (2., 0–1), Fábián (55., 0–2)

Nagy ködben, ám számunkra örömtelien kezdődött a mérkőzés. A 2. percben Prógli húzta meg a bal szélt, beadását Holtay centerpozícióban átvette, félfordulatból csinált egy lövőcselt, pontosan lepasszolta Makkos Máténak, aki pedig 7 méterről lőtt a kapuba, 0–1. Egy hátulról történő szerelési kísérlet olyan balszerencsésen végződött, hogy Holtay Benjámin súlyosan megsérült, az első diagnózis alapján részleges bokaszalag-szakadást szenvedett.  A második félidőt sokkal támadóbb szellemben kezdte a hazai csapat, gólt mégis mi szereztünk. Az 55. percben Fábián Dániel kapott labdát, lefordult a védőjéről, elfektetett mindenkit, akit lehetett, és a rövidbe lőtt, 0–2. Nem sokkal később szépítettek a hazaiak, ám a győzelmünk nem forgott veszélyben, és megérdemelten hoztuk el a három pontot idegenből.

Egy városi rivális elleni összecsapást megnyerni mindig jó érzés – nem is csak a három pont miatt. Büszkék lehetünk a csapatra: teljes akaratunkat rákényszerítettük az ellenfélre. Jó képességű, erős Királlyal játszottunk – azonban nem volt semmilyen problémánk a játékban, higgadtan, nyugodtan futballoztunk. Az első percektől kezdve érezni lehetett, hogy szervezetten, ügyesen futballozunk – stabil védekezés mellett pedig gólokat tudunk szerezni. Voltak hibáink, de jól birtokoltuk a labdát, ügyesen szereztünk meg azokat és jól szerveztünk. Szünet után 3 támadóval állt fel a Király, mégis mi lőttünk gólt. 2–0 után egy pici üzemzavar lépett fel, de túlléptünk ezen is, és megnyertük a találkozót. Szabó Bence 2007-esként debütált a csapatban és a többiek is jól szálltak be. Beárnyékolja győzelmünket Holtay Benjámin sérülése, minden bizonnyal, idén már nem számíthatunk a játékára. Ezúttal is mielőbbi teljes felépülést kívánunk Beninek