Lurkó UFC U16 – Pécsi VSK U16 5–1 (3–0)
Lurkó UFC U16:
Szalai-Horváth (Gáspár, 46.) – Horváth Z., Andor, Lakner O., Ravasz – Varga N., Bertók (Hoffmann, 66.) – Farkas B. (Horváth B., 61.), Tompa, Molnár G. (Gregorich, 61.) – Babarcki (Tóth M., 76.). Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Babarcki (2., 1–0), Andor (7., 2–0), Varga N. (25., 3–0; 60., 4–0; 82., 5–1)
Kiállítva: Horváth Z. (85., második sárga lap)

Remekül kezdte a meccset a Lurkó UFC U16 (2009), hét perc alatt már kétgólos előnybe kerültek a zöld-feketék! A 2. percben Farkas Bendegúz szerzett labdát, pontos beadását Babarcki Dominik fejelte a kapuba, 1–0! Egy perc múlva Farkas Bendegúz ziccere kimaradt, ám a 7. percben mégis kettőre nőtt a különbség! A Tompa Ádám elleni szabálytalanság után elvégzett pontos Lakner Olivér-szabadrúgást Andor István fejelte a hálóba, 2–0. A 25. percben jó pozícióból jutott szabadrúgáshoz, a variáció végén Varga Nimród talált a hálóba, 3–0. A 30. percben megfogyatkoztak a pécsiek: a kapusuk gólhelyzetben szabálytalankodott a büntetőterületen kívül. Ennek ellenére nem adták fel a mecsekaljaiak: két veszélyes szögletük is volt még az I. félidő hajrájában.

Egy óra telt el a meccsből, amikor negyedik gólunkat megszereztük: az ellenfél középső- és védőzóna határán szereztünk labdát, amiből Varga Nimród volt eredményes, 4–0. A 71. percben egy oldalszabadrúgás után jó mozgásokat csináltak a PVSK játékosai, be is találtak, 4–1. Az utolsó szó azonban a miénk volt: a 82. percben Hoffmann Ábel letámadta az ellenfelét, elvette tőle a labdát, önzetlen passzából pedig Varga Nimród önmaga harmadik, csapata ötödik gólját szerezte meg, kialakítva az 5–1-es végeredményt.

Az első félórában nagyon jól mentünk előre, rendre megcsináltuk a gyakorolt elemeket. Sok helyzetet alakítottunk ki, több szabadrúgás-variációnk is működött. A vendégek kapusának kiállítása bealtatott minket. A pécsiek ettől fogva csak védekeztek és kontrázni próbáltak, mi azonban pontatlanok voltunk, ráadásul csak annyit adtunk ki, ami a győzelem megtartásához szükséges. Sajnálom, hogy nem tudtuk megőrizni a kapunkat a góltól, ahogy bosszankodom a felesleges sárga lapok és a kiállítás miatt is. Ennek ellenére egy pillanatra nem forgott veszélyben a győzelmünk