Mosonmagyaróvárra utazott a Lurkó UFC U7 (2017), ahol a harmadik alkalommal megrendezett Turányi Imre Emléktornán szerepelhettünk. A csoportkörben a Hegyeshalom ellen 20–1-re nyertünk, a rendező óváriak „Fekete” csapatát 8–5-re győztünk, míg az Okos-Foci Műhelytől 6–4-re kikaptunk. A negyeddöntőben a Király SE 6–1-re nyert ellenünk. Az 5-8. helyért a felvidéki Szencet 8–4-re győztük le, míg a Győrújfalu SE-t 4–3-ra, így az ötödik helyen zártuk a nemzetközi tornát. Nemes Adirán a Topor Benedikt, Tóth Soma, Zsidai Vajk, Spaits Jácint, Zuggó Donoven összeállítású kerettel szerepelt a megmérettetésen.

Annak ellenére, hogy nagy melegben hat mérkőzést, így összesen 72 percet játszottak a gyerekek, minden meccsen küzdöttek és próbálták megvalósítani a megbeszélteket. Ez ma az ötödik helyhez volt elegendő, amihez szeretnék gratulálni a srácoknak