Lurkó UFC U14 – Üstökös FC Győr U14 5–1 (5–0)
Lurkó UFC U14.: Répcei (Varga B., 41.) – Tancsics, Kiss L., Lajos (Szabó Márk, 43.), Baldauf – Biró B., Csupor, Szakasics Házi, 29.) – Grádvohl, Berzlánovich, Szabó Máté. Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Berzlánovich (4., 1–0), Baldauf (8., 2–0), Szabó Máté (14., 3–0; 23., 4–0), Biró B. (28., 5–0)

Hat nap alatt immáron a harmadik bajnokijára készült a Lurkó UFC U14-es csapata: a Sárvár FC-t két különböző bajnokságban is legyőzték a zöld-feketék, és most is valami hasonlóra készültek a győri Üstökös ellen. Az első félóra parádésra sikerült: a mieink letámadták a vendégeket, és sorra szerezték góljaikat. Ezúttal – és ez volt sorban a második – szöglet után sikerült betalálni. A 30. percre eldőlt a három pont sorsa: ezek után is adódtak helyzeteink, de ebben a periódusban már az Üstökös is többet próbálkozott, és becsületgóljukat megszerezve ők alakították ki az 5–1-es végeredményt.

Kicsit a bemelegítésnél álmoskásnak tűntek a srácok, de megfogadták az instrukcióimat – betudhatom ezt annak, hogy szűk egy hét alatt ez volt a harmadik bajnokink. Az első félidőben elrendeztük a mérkőzést – uraltuk a játékot, letámadtunk, helyzeteket alakítottunk ki, azokat pedig jó százalékban használtuk ki. Persze volt hiba és pontatlanság a futballunkban – ma ugyanis 1-2 játékosom önmagához képest nem úgy teljesített, ahogy szokott, talán ez a fáradtság számlájára írható. Kényszerűségből kellett változtatnom a későbbiekben: a tengelyt kellett megbontanom, ezt követően az ellenfél többet támadott – volt nekik is, de nekünk is helyzetünk, ők tudtak egy szép egyéni villanás után gólt szerezni. Nyerni tudtunk újra – gratulálok a srácoknak a három ponthoz, de a második félidővel nem volt megelégedve

– nyilatkozta a találkozó után Berning Adrián.