Lurkó UFC U19 – Mosonmagyaróvári Ifjúsági TE U19 7–1 (3–0)
Lurkó UFC U19.: Bögöly – Hajmási, Séfer, Janzsó, Nemes – Kiss L. – Kovács Dominik (Závecz, 56.), Ágoston (Németh R., 56.), Pusztai, Kovács Dániel – Varga D. Edző: Janzsó László.
Gólszerzők: Kovács Dominik (9., 1–0), Séfer (32., 2–0; 44., 3–0), Kovács Dániel (51., 4–0; 82., 7–1), Varga D. (58., 5–1; 62., 6–1)

Zsinórban negyedik meccsén maradt veretlen az U19-es csapatunk: hiába állt fel tartalékosan az U19-es gárda, a betömörülő védelmet többször is sikerült megkerülni, így megérdemelt győzelmet aratott a társaság. Külön említést érdemel az első gól, amit kapusunk, Kovács Dominik szerzett. A most jobb oldali középpályásként bevetett játékos egy szögletnél bújt ki két védő közül, és felugorva szerezte meg fejjel számunkra a vezetést. Amikor megkapta az edzői kérdést, miszerint „Ezt mégis hogy?”, akkor „Laci bá’, csak tudom, hogy hová szoktam gólt kapni!” mondattal intézte el a választ, és ment vissza a saját térfelünkre, hiszen az ellenfél jött a középkezdéssel…

Tudtuk, hogy nehéz lesz a MITE ellen játszani, mert betömörülnek – ezt megtapasztaltuk a felkészülési időszakban is, hiszen meccseltünk velük. A széleken igyekeztünk mögéjük kerülni, ez azért sokszor sikeres  volt. A második félidőben több volt az egyénieskedés – amikor ezekből átváltottunk csapatjátékba, akkor eredményesebbek lettünk. Felszabadultabbak voltunk, mint korábban, ránk fért egy ilyen mérkőzés is – összességében pedig gratulálok a társaságnak

– nyilatkozta Janzsó László a találkozó után.