Lurkó UFC U17 – Lukácsháza Ifi 1–4 (0–3)
Lurkó UFC U17.:
Bögöly – Nagy Dominik, Kovács Á., Belső, Kopácsi – Varga M., Nagy Dávid – Ágoston, Vér, Makkos – Péter. Cserék: Kiss B., Kelemen – Sáfár, Pataki, Lipics, Kárász. Szekcióvezető: Molnár Károly.
Gólszerző: Kárász

Folytatta a felkészülési mérkőzések sorát az U17-es (2004-2005) korosztályunk, ezúttal a Lukácsháza ifjúsági csapata érkezett Szombathelyre. Az első félidőben nem pörgött fel eléggé a társaság, így három nagy góllal a vendégek jutottak komoly előnyhöz. Fordulás után azonban a mieink helyzetek sokaságát alakították és – egy kivételével – hagyták is ki, ám a hozzáállásra, és ebben a periódusban a futballra sem lehetett panasz.

Az első félidőben langyos mezőnyjáték folyt a pályán: a lukácsháziak tulajdonképpen háromszor rúgtak kapura, és mindháromszor óriási gólt értek el – ezzel szemben mi kihagytuk a helyzeteinket. Szünet után viszont szinte egykapuztunk: a vendégkapus parádésan védett, így a sok-sok lehetőségünkből csak egyet tudtunk értékesíteni. Tulajdonképpen az első játékrészben felejthető játékot produkáltunk, fordulás után azonban a nálunk 3-4 évvel idősebb játékosok ellen remek fordulatszámon pörögtünk, és ez maximálisán szolgálta a felkészülésünket. Ekkor nagyon jó felfogásban játszottunk, magasan ellenfelünk fölé nőttünk – ezt a formát kell átmenteni a két hét múlva kezdődő bajnoki szezonra

– nyilatkozta a mérkőzés után Molnár Károly, ifjúsági szekcióvezető.