Lurkó UFC U14 – OTE Ikervár FC U14 6–1 (2–1)
Lurkó UFC U14.: Pfender - Tancsics, Kiss L., Baldauf – Biró B. (Szakasics, 36.), Varga M. – Szabó Máté (Csupor, 36.), Berzlánovich (Soós-Nádor, 38.), Grádvohl (Szabó Márk, 49.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Grádvohl (9., 1–0; 28., 2–0; 46., 3–1), Soós-Nádor (47., 4–1), Szakasics (57., 5–1), Varga M. (66., 6–1)

Annak ellenére, hogy viszonylag hamar megszerezte a vezetést az együttesünk, szövevényesen és lassan építette támadásait a zöld-fehér gárda. Ez a „bealvás” azt eredményezte, hogy nem sokkal az első félidő előtt gólt kapott csapatunk – az elsőt ebben a bajnokságban. Szünet után eltelt egy kis idő, de aztán a fáradó vendégek ellen tetszés szerint értük el góljainkat és megérdemelten győztünk.

A Lurkó UFC U14-es csapata 4 mérkőzés után 12 ponttal a második helyen áll a Vas megyei U14-es bajnokság Sárvári-csoportjában.

Ellenfelünk nyolc játékossal védekezett 20 méteren belül, így néha akadozott a játékunk, hiányzott belőlünk az átütő erő, egy kicsit talán fáradtak is voltunk. Ettől függetlenül rúgtunk hat gólt – igaz, ebben a szezonban ebben a bajnokságban először gólt is kaptunk egy figyelmetlenséget követően – a srácok hozzáállásával elégedett lehettem. Készülünk a hétvégi ZTE elleni meccsre, megpróbálunk eredményesen szerepelni ellenük is

– fogalmazott a találkozó után Berning Adrián edző.