Lurkó UFC U14 – SC Sopron U14 0–8 (0–5)
Lurkó UFC U14:
Filó (Limpár, 56.) – Barta, Nagy V. B., Süle, Kiss B. (Böndicz, 41.) – Zsarnay (Wilcsek, 41.), Molnár Bálint, Horváth N. – Jéri (Molnár Barnabás, 41.), Vámosi (Lakner B., 41.), Horváth B. (Szabó Á., 41.) Vezetőedző: Nagy Krisztián.

Az U14-esek Regionális bajnokságának Nyugati csoportjában a 8. fordulóra került sor: a Lurkó UFC a tabellaelső, 100%-os SC Sopront fogadta. Túlontúl tiszteltük a vendégek eredményességét. Már 3. percben gólt kaptunk, sőt, 9 perc után már 0–2 volt az eredmény. Úgy tűnt, hogy a srácok a Sopron tabellán elfoglalt helyezéséből indultak ki, nem pedig a saját képességeikből.

A szünetig öt lett közte. Nagy Krisztián öt helyen is változtatott a pihenő alatt. A 63. és a 70. perc között még háromszor köszöntek be a vendégek, így teljesen megérdemelt győzelmet arattak.

Ma nem voltunk méltó ellenfelei a soproni csapatnak, rengeteg egyéni technikai és egyéb hibát vétettünk, aminek ráadásul nagy különbségű vereség lett a vége. Mindössze kettő-három játékos hozta a tőle elvárható színvonalat, és ahogy jöttek a gólok úgy a lelkesedésünk is csökkent. Fájó az is, hogy egyáltalán nem voltunk veszélyesek a vendégek kapujára. Az ilyen mérkőzéseken, az ilyen ellenfelek ellen sok mindent másképp kell csinálnunk. Nem fér bele annyi hiba, de a legfontosabb, hogy a lelkesedésünk és hitünknek az utolsó pillanatig még kell maradni, függetlenül a mérkőzés eredményétől. Van mit fejben rendbe tenni a hétvégén a fiúknak, de okos játékosok, meg fogják találni a megoldást