Lurkó UFC U14 – Mosonmagyaróvári Ifjúsági TE U14 8–0 (4–0)
Lurkó UFC U14.:
Varga B. (Szabó Márk, 58.) – Csupor (Soós-Nádor, 55.), Kiss L., Lajos, Baldauf – Varga M., Biró B. (Szabó B., 50.), Szakasics – Grádvohl P., Szabó Máté, Berzlánovich. Edző: Berning Adrián.
Gólszerző: Grádvohl P. (2., 1–0), Máthé (7., öngól, 2–0), Varga M. (11., 3–0), Szabó Máté (16., 4–0; 65., 7–0), Kiss L. (44., 5–0), Berzlánovich (54., 6–0), Szabó B. (72., 8–0)

A 12. fordulóból elhalasztott találkozót pótolta ma be a Lurkó U14-es (2007) csapata. Ősszel is a mieink számítottak volna esélyesnek az utolsó helyen szerénykedő mosonmagyaróváriak ellen, és ezt a papírformát nagyon hamar igazolta is a társaság. Hét perc alatt kettő, tizenhatperc alatt már négy volt közte – ám ezután, biztosra véve a győzelmet, leült a csapat. Szóvá is tette ezt a szünetben Berning Adrián edző, így a második félidőre úgy ment ki a csapat, mintha 0–0-ról kezdődött (folytatódott) volna a mérkőzés. Végig az óváriak térfelén volt a labda, szép támadásokat vezettünk, néhány alkalommal a kapufa, sokszor pedig a remekül védő vendégkapus bravúrja mentette meg a piros-fehéreket a góltól.

Igazából a srácok már nagyon várták az elmaradt mérkőzés bepótlását: a meccset jó iramban kezdtük, feltoltuk a védekezésünket, próbáltunk labdát szerezni – utóbbi jórészt sikerült is, négygólos előnybe kerültünk bő negyedóra alatt. Ezután kisebb váltás történt a fejekben: azt gondolták a fiúk, hogy vége a meccsnek. Nem is tetszett az, amit az első félidő második részében produkáltunk. Ekkor is nálunk volt többet a labda, de lassúak voltunk, és túlontúl középen erőltettük a játékot. A félidőben mindent megbeszéltünk, kértem, hogy kapcsoljunk fel sebességben. Megértették, gyorsabban és pontosabban is játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Az eredménnyel elégedett vagyok, és az említett 20 perc kivételével a játékkal is

– nyilatkozta a találkozót követően Berning Adrián.