Haladás VSE U14 – Lurkó UFC U14 4–5 (3–1)
Lurkó UFC U14.: Pfender – Tancsics (Szabó Márk, 75.), Kiss L., Lajos, Baldauf – Varga M., Biró B., Szakasics – Grádvohl (Házi, 70.), Berzlánovich (Soós-Nádor, 67.), Szabó Máté (Csupor, 41.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Szakasics (7., 1–1), Kiss L. (44., 3–2), Berzlánovich (50., 3–3; 53., 3–4; 64., 3–5)
Kiállítva: Lajos (74.)

Lendületes, fordulatokban és gólokban gazdag találkozót játszott a Haladás Sportkomplexum árnyékában a két zöld-fehér együttes. 1–0-ra, sőt 3–1-re is a Haladás VSE vezetett, de a mieink ekkor sem adták fel, és kétgólos hátrányban négyszer is mattolták a hazaiakat, így megérdemelten szerezték meg a három bajnoki pontot.

Ismét egy jó iramú, intenzív találkozót játszottunk. Az első félidőben egyéni hibák után kaptunk három gólt – bár a játékunkkal nem éreztem különösebb problémát, amit a szünetben át is beszéltünk. Fordulás után felállást változtattam, és ez hál’ Isten működött is. Négy gólt szereztünk, magunk javára fordítva a meccset. Nagyon büszke vagyok a játékosokra, bízom a további sikeres folytatásban

– nyilatkozott Berning Adrián a csapat vezetőedzője.