Hévíz SK U17 – Lurkó UFC U17 2–1 (1–0)
Lurkó UFC U17.:
Bögöly – Belső, Sáfár, Nagy Dominik (Holtay, 56.), Neszlinger – Nagy Dávid, Horváth B., Varga M., Ágoston – Vér, Péter (Sós, 87.). Edző: Seper Ákos.
Gólszerző: Horváth B. (56., 1–1)

A naptári év utolsó bajnokiján Hévízre utazott az U17-es csapatunk. Sajnos a buszon ragadt a társaság, így a 7. percben már a fürdővárosiaknál volt az előny. Többet birtokolták a labdát a mieink, helyzeteink is adódtak, de gólt nem sikerült szerezni az első félidőben. Szünet után azonban igen: tíz perc telt el, amikor Horváth Botond egyéni akcióból egyenlített. Két ellenfelét is kicselezte azok után, hogy belépett a büntetőterületen belülre, majd szép mozdulattal kilőtte a hosszú sarkot. Sajnos a hajrában ismét a hazaiak jutottak előnyhöz, amit meg is tudtak tartani, így pontszámban utolérték a Lurkót.

Bosszús vagyok, hiszen az ellenfél kétszer jött el a kapunkig, és ebből két gólt szerzett. Mi ziccereket hagytunk ki, kapufát rúgtunk, hiába tartottuk nyomás alatt a hazaiakat, egynél többször nem tudtunk betalálni. Éreztem, ezért fel is hívtam a játékosok figyelmét a meccs előtt: aki hátul kevesebbet hibázik, az nyeri meg ezt a meccset. Az első félidődben – a bekapott gól ellenére – még azt mondom, hogy jól is játszottunk, de ennyi helyzetet nem lehet kihagyni! Nagyon sajnálom, hogy az utolsó két meccsünkkel elrontottuk az őszt, hiszen most a 4-5. hely környékén tanyázhatnánk