Lurkó UFC U14 – Hévíz SK U14 4–1 (3–1)
Lurkó UFC U14.:
Varga B. – Tancsics (Haág, 41.), Kiss L., Lajos, Baldauf – Varga M. – Szakasics, Bírió B.  – Szabó Máté, Grádvohl (Csupor, 61.), Soós-Nádor (Házi, 41.). Edző: Berning Adrián.

Gólszerzők: Szakasics (5., 1–0; 21., 2–1), Grádvohl (33., 3–1), Varga Mátyás (61., 4–1)

Három hete lépett legutóbbi pályára a regionális bajnokságban az U14-es csapatunk. Nagyon fogadkoztak a fiúk, hogy ezt az őszt csak szépen lehet befejezni. Ennek megfelelően hamar vezetéshez is jutottak a zöld-feketék. Az ötödik percben egy előrevágott labdát a kapujából kirohanó vendégkapus röviden lőtt vissza, Szakasics Péter pedig felismerve a helyzetet, 30 méterről emelt az üres kapuba. A középkezdés után hamar szöglethez jutottak a vendégek, mi pedig "megettük" a variációjukat: a rövidről megcsúsztatott labdát a hosszún érkező vendégjátékos tette a kapunkba, 1–1. Egy pár percre megfogott minket a bekapott gól, de szép lassan visszavettük az irányítást, és Szakasics második góljával megint nálunk volt az előny. Még a szünet előtt sikerült megszerezni a harmadik gólt. A második játékrész csendesebben telt, és a hajrá kezdetén Varga Mátyás találatával sikerült végleg eldönteni a meccsen. A Lurkó teljesen megérdemelten győzött.

A mérkőzés első tíz percében meglátszódott a hosszú kihagyás, habár nagyon jól készültünk erre a bajnokira, négy edzés volt mögöttünk, szép létszámú volt az edzéslátogatás. Mindez meglátszódott a teljesítményünkön: uraltuk a meccset, látványos futballt játszottunk, az ősz legjobb meccse volt ez. Kreatívak voltunk, vállalkoztunk, labdaszerzés után jól mentünk előre, a védelem – az egyetlen megingást leszámítva – jól teljesített. Nálunk volt többet a labda, mi próbáltunk futballozni egy masszív ellenféllel szemben – mindez megmutatkozott az eredményben. Minden játékosom átlag feletti teljesítményt nyújtott – és amire a legbüszkébb vagyok: olyan csapat edzője vagyok, amelynek mindegyik tagján felfedezhető a fejlődés. Gratulálok a három ponthoz és az őszi szereplésért

–          nyilatkozott a mérkőzést követően Berning Adrián.